Bestuur

 

Maatschappelijke gegevens

Houtland Atletiekclub (HAC) V.Z.W. - Stamnummer 147
Maatschappelijke zetel:
Beckhofstraat 15,
B-8820 TORHOUT
Bankrekeningnummer: BE41 9611 7751 1510
Ondernemingsnummer: 0413.545.345

 

Bestuur

Voorzitter

Greet Meulemeester,
Beckhofstraat 15,
B-8820 Torhout
Tel.: 050 22 13 64
Email: Greet.Meulemeester@skynet.be

Secretaris

Luc Raes 
Stijn Streuvelslaan 5,
8810 Lichtervelde
Tel.: 051 72 50 54
Email: secretaris@houtlandatletiek.be
 

Penningmeester

Marc Staelens
Zennestraat 12,
B-8820 Torhout
Tel.: 0494 15 93 72
Email: marc.staelens2@telenet.be

Bestuurslid

Ronny Devos,
Verguldendam 4,
8610 Kortemark
Tel.: 051 56 78 05
Email: devos.ronny@scarlet.be

ICT

Filip Pattyn,
Veldwijkstraat 56,
9050 Gentbrugge
Tel.: 09 330 91 55
Email: filip.pattyn@houtlandatletiek.be

Bestuurslid

Jens Seynaeve,
Boudewijn Vandervennetstraat 4,
8480 Eernegem

Tel.: 0479 11 76 33
Email: jens.seynaeve@hotmail.com

Bestuurslid

Anita Steer,
Oude Vliegveld 26,
8400 Oostende
Tel.: 0486 76 49 95
Email: steer.anita@gmail.com

Vaste medewerkers

Afgevaardigde sportraad

Marc Staelens

Afgevaardigde Provinciaal Comité

    Juryleden

    • Eveline Decock
    • Ronny Devos
    • Matthias Dewulf
    • Rita Dewulf
    • Filip Pattyn
    • Pieter Mattheus
    • Nick Rogiers
    • Stephane Staelens
    • Heidi Vandecasteele
    • Dirk Vercauteren

    Erejurylid

    • Roger Beernaert

    Crosscomité

    • Andy Inghelbrecht
    • Serge Vandekerckhove
    • Serge Deblauwe
    • Patrick Lagrou

     

    Jeugdcomité

    • Eveline Decock
    • Bram Deconinck
    • Anja Depotter
    • Ronny Devos
    • Patsy Maegerman
    • Karolien Vandaele
    • Inge Verstraete
    • De jeugdcoördinatoren, Nick Rogiers en Stephane Staelens
    • De jeugdtrainers

     

    Quizcomité

    • Jordy Beernaert
    • Filip Pattyn
    • Pieter Mattheus
    • Simon De Corte
    • Domien Decloedt